Polska Polska

Polska Polska

Kolejna transakcja sprzedaży nieruchomości i rozpoczęta inwestycja na terenie PPPT

W dniu 24 czerwca 2013 r. Zarząd Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. zakończył z sukcesem następny proces transakcji zbycia nieruchomości na rzecz kolejnego inwestora – firmy Masterflex Polska. Planowane przedsięwzięcie inwestycyjne obejmuje budowę zakładu produkcyjnego z częścią magazynową i socjalno-biurową do produkcji węży wentylacyjnych w technologii Master Clip do zastosowań przemysłowych.

Obiekt inwestora zostanie zlokalizowany w III strefie inwestycyjnej, na terenie działki o powierzchni ok. 0,4 ha. Nakłady inwestycyjne dla realizacji inwestycji przewidywane są na poziomie ok. 2 mln złotych a zatrudnienie w nowo wybudowanym zakładzie znajdzie minimum 10 osób. Inwestor rozpoczął już intensywne prace dla budowy planowanego obiektu.

W celu zapoznania się z wizualizacją inwestycji prosimy o przejście do sekcji Nasi klienci – Inwestorzy PPPT i wybór firmy Masterflex Polska.

Firma Masterflex Polska ma swą siedzibę w Płocku i operuje na rynku od 2001 r. oferując bogaty asortyment węży technicznych i wentylacyjnych stosowanych w przemyśle. Jest ona oddziałem światowego producenta węży wentylacyjnych – MASTERFLEX AG z siedzibą w Gelsenkirchen.